16.11.2016 O miłości z miłości. Widowisko charytatywne

Policjanci, dziennikarze, naukowcy, przedsiębiorcy, księża i prawnicy – wszyscy na jednej scenie i w jednym wspólnym celu. W przedstawieniu charytatywnym brały udział również Władze naszej Uczelni: Kanclerz – doc. Henryk Stefanek oraz Zastępca Kanclerza – Mateusz Stefanek. W Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbył się wyjątkowy występ Con Amore, czyli z miłości. Występ wyjątkowy, bo w szczytnym celu, by pomóc lubelskim seniorom.

Ponad 60 artystów, tancerze oraz muzycy. Scena pękała w szwach. Było wyjątkowo wielobarwnie i wielokulturowo. Raz do roku znani lublinianie śpiewają i tańczą w szczytnym celu. Występy mają pięcioletnią tradycję. Chętnych do wzięcia w nich udziału nie brakuje.

W tym roku dochód ze sprzedaży biletów przeznaczony był dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej „Kalina”. Ośrodek pomaga ponad 120 seniorom.

Widowisko „Con amore”, czyli „z miłością” odbyło się na scenie Centrum Spotkania Kultur. Pokaz talentów i dobrych serc zorganizowała Lubelska Akcja Charytatywna.

Reportaż

źródło: TVP3 Lublin