Relacja z Uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego 2021/2022

W dniu 17.10.2021 odbyła się w naszej uczelni XXII Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego. Mszę Świętą w intencji społeczności akademickiej Wyższej Szkoły Społeczno – Przyrodniczej im. Wincentego Pola w Lublinie celebrował Jego Ekscelencja Ks. Dr Mieczysław Cisło Biskup Archidiecezji Lubelskiej.  Na uroczystość przybyło wielu znakomitych gości. Podczas uroczystości J. M. Rektor prof. dr hab. Witold Kłaczewski śladem lat ubiegłych wręczył Medale im. Wincentego Pola za zasługi na rzecz Uczelni, powitał studentów I roku oraz nagrodami uhonorował najlepszych absolwentów. Podczas uroczystej inauguracji roku akademickiego wykład inauguracyjny pt. ,,Pandemia COVID-19 zagrożenie wieloaspektowe” wygłosiła dr n. med. Maria Jolanta Korniszuk Lubelski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny.

Reportaż w TVP3 z Inauguracji Roku Akademickiego 2021/2022.