Prezentacja Laerdal Medical w AWP

W sobotę, 26 listopada 2022 roku o godzinie 9:00 w Centrum Symulacji Medycznej przy Akademii Nauk Stosowanych Wincentego Pola w Lublinie odbędzie się prezentacja symulatorów medycznych przygotowana przez firmę Laerdal. Na prezentacji będzie można obejrzeć 3 nowoczesne symulatory medyczne:

SimMan 3G PLUS – niezwykle realistyczny, pełnopostaciowy i łatwy w obsłudze symulator osoby dorosłej. Projektowano go z myślą o elastyczności, realizmie i wyzwaniach stawianych przed przyszłym personelem medycznym.
Nowy SimMan 3G PLUS zapewnia realistyczne wrażenia postępowania z pacjentem oraz umożliwia przeprowadzanie szkoleń z wykorzystaniem urządzeń klinicznych. Dzięki wymiennym skórom może reprezentować zróżnicowaną grupę pacjentów. Z jego pomocą uczniowie mogą uczestniczyć w indywidualnych lub interdyscyplinarnych szkoleniach zespołowych, ćwicząc kluczowe umiejętności, takie jak podejmowanie decyzji, komunikacja i opieka nad pacjentem.

SimBaby z tracheostomią – bezprzewodowy symulator, który pomaga pracownikom w budowaniu kompetencji i pewności siebie zarówno podczas pielęgnacji jak i w stanach nagłych związanych z tracheostomią. Symulator SimBaby to realistyczny symulator 9-miesięcznego dziecka, który umożliwia realizację konkretnych celów szkoleniowych z zakresu oceny wstępnej i leczenia.

Nursing Anne Simulator Geriatric: Od podstawowych badań do zaawansowanej praktyki – Nursing Anne Simulator oferuje studentom oraz kadrze pielęgniarskiej możliwość doskonalenia podstawowych umiejętności, poszerzenia wiedzy klinicznej oraz doświadczania realistycznych spotkań z pacjentem, które przygotują ich do świadczenia najwyższej jakości opieki medycznej. Ta wszechstronna i solidna platforma jest zarówno trenażerem umiejętności, jak i wysoce realistycznym symulatorem kobiety, który pozwala kadrze pielęgniarskiej doskonalić szeroki zakres kompetencji i pomaga w przygotowaniu personelu do radzenia sobie z niepewnością, powikłaniami i złożonością rzeczywistości pielęgniarstwa geriatrycznego.