Ministerstwo Sprawiedliwości ogłasza nabór do Regionalnych Przedstawicieli Młodzieżowej Rady Sprawiedliwości „Sprawiedliwych”

Szanowni Państwo,

ogłaszamy nabór do Regionalnych Przedstawicieli Młodzieżowej Rady Sprawiedliwości „Sprawiedliwych”, których zadaniem jest szerzenie wśród lokalnych społeczności inicjatyw związanych z edukacją prawną, mediacją i nieodpłatną pomocą prawną.

„Sprawiedliwi” zajmują się zachęcaniem dzieci i młodzieży z własnych województw do uczestniczenia w przedsięwzięciach Młodzieżowej Rady Sprawiedliwości. Na przykład do wzięcia udziału w cyklicznych wykładach o prawie, konferencjach i seminariach naukowych.

W naborze mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 16 lat i jednocześnie nie ukończyły 26 lat.

Prosimy o zgłaszanie się do dnia 19 sierpnia 2022 r. za pomocą wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego wraz z załącznikami na adres poczty elektronicznej Młodziezowa.Rada.Sprawiedliwosci@ms.gov.pl.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są pod adresem: https://www.gov.pl/web/sprawiedliwosc/nabor-2022

Serdecznie zapraszamy!

WYDZIAŁ ds. EDUKACJI PRAWNEJ