IV Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa “Zarządzanie i Turystyka XXI wieku”

W imieniu Studenckiego Koła Naukowo-Badawczego Turystyki Tuptuś działającego w Zakładzie Ekonomii Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza serdecznie zapraszamy na IV Ogólnopolską Studencką Konferencję Naukową „Zarządzanie i Turystyka XXI wieku”

Konferencja będzie odbywać się w formie hybrydowej (za pomocą MSTeams oraz stacjonarnie w budynku S Politechniki Rzeszowskiej) w dniu 30.03.2023 w godzinach 10:00 – 16:00

Jest ona skierowana do studentów i doktorantów, którzy są zainteresowani tematyką zarządzania, turystyki, logistyki, ekonomii, marketingu oraz bezpieczeństwa wewnętrznego. Wydarzenie ma na celu wymianę studenckich doświadczeń, podzielenie się naukowymi pasjami i wiedzą w następujących obszarach tematycznych:

• Współczesny kierunek turystyki,
  • Niestandardowe formy podróżowania,
  • Podróż – formy komunikacji oraz poziom bezpieczeństwa,
  • Digitalizacja rynku turystycznego,
  • Reklama i promocja w podróży,
  • Media społecznościowe w branży turystycznej,
  • Transport globalny,
  • Nowoczesne rozwiązania w branży logistycznej,
  • Logistyka w turystyce,
  • Planowanie oraz organizacja podróży,
  • Systemy zarządzania w branży turystycznej,
  • Przedsiębiorstwa zyskujące na podróżowaniu

Udział w konferencji jest w pełni darmowy.

Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą formularza (do 16.03.2023)

Link do formularza

Regulamin Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Naukowej „Zarządzanie i Turystyka XXI wieku”

Link do wydarzenia w mediach społecznościowych