Prezentacje prac licencjackich i terminy egzaminów

• Prezentacje należy wgrać na płytkę CD w systemie PowerPoint 2007, następnie płytkę należy zapakować do podpisanej koperty na płytki CD (imię i nazwisko studenta, nr albumu, tytuł pracy).

Pierwszą stronę prezentacji, zawierającą datę i podpis Promotora, należy wydrukować na kartce A4, włożyć do „koszulki” i złożyć wraz z płytką CD u swojego Promotora (ewentualnie prace może zebrać wyznaczony przez Promotora student, który dostarczy materiały do dziekanatu).

• Zasady przygotowania pracy dyplomowej (licencjackiej) w formie prezentacji multimedialnej – pobierz
  • Do dyplomu prosimy dostarczyć 4 zdjęcia o wymiarach 4,5 x 6,5 cm.
  • Zagadnienia z zakresu fizjoterapii na egzamin dyplomowy dla studentów III roku w roku akademickim 2014/2015 – pobierz

• TERMINY EGZAMINÓW DYPLOMOWYCH, STUDIA LICENCJACKIE DLA STUDENTÓW III ROKU W ROKU AKADEMICKIM 2014/2015 – pobierz