5-ta Jubileuszowa Edycja Konkursu Miss & Mister WSSP

W miniony piątek, 7 czerwca 2019 roku w auli Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. W. Pola w Lublinie – WSSP odbyła się V. Jubileuszowa Edycja Konkursu „Miss i Mister WSSP 2019”. Do konkursu zgłosiło się 12 uczestników i uczestniczek reprezentujących kilka krajów i kierunków. Jury w składzie:
– Pani Profesor Małgorzata Gorzel – Prodziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu WSSP,
– Pan Denis Miroshnikov – Pełnomocnik Rektora ds. Partnerstwa Wschodniego,
– Pani Agnieszka Stawarz – Przedstawiciel firmy PIECH MAKE UP,
– Pan dr Marcin Mandryk – Przedstawiciel Dr Mandryk House przyznało następujące tytuły:
Miss WSSP 2019 – Kandydatka nr 5 – Valeriia Nitchenko Валерия Нитченко
Mister WSSP 2019 – Kandydat nr 7 – Danylo Piriiev
I. Vicemiss WSSP 2019 – Kandydatka nr 3 – Liliia Sokoliuk,
I. Vicemister WSSP 2019 – Kandydat nr 12 – Dalton Fumo, II.
Vicemiss WSSP 2019 – Kandydatka nr 2 – Karolina Łukasik,
II. Vicemister WSSP 2019 – Kandydat nr 8 – Krzysztof Nafalski,
Miss International WSSP 2019 – Kandydatka nr 6 – Joyce Gwatah,
Mister International WSSP 2019 – Kandydat nr 10 – Morgan Mbuvi,
Miss Eurodiety – Kandydatka nr 5 – Valeriia Nitchenko,
Mister Gracji – Kandydat nr 11 – Semen Moiseienko,
Miss i Mister Fit i Elite Fitness Academy- Kandydatka nr 1 – Alicja Oleszczak oraz Kandydat nr 9 – Denis Yanishevski,
Miss Elegancji – Kandydatka nr 4 – Marcia Zimuto,
Mister Elegancji – Kandydat nr 10 – Morgan Mbuvi.
Publiczność zgromadzona tego dnia w auli przyznała:
Tytuł Miss Publiczności – Kandydatka nr 3 – Liliia Sokoliuk,
Tytuł Mister Publiczności – Kandydat nr 12 Dalton Fumo.
Ponadto nasi Partnerzy postanowili nagrodzić swoich faworytów i faworytki w następujący sposób:
Firma Zanka ufundowała 6 zestawów upominkowych dla naszych Miss i Misterów. Nagrody wręczone przez Panią Żanetę Kowalską – właściciel firmy – powędrowały do: Kandydatka nr 1 – Alicja Oleszczak , Kandydatka nr 3 -Liliia Sokoliuk, Kandydatka nr 5 Valeriia Nitchenko, Kandydat nr 8 Krzysztof Nafalski, Kandydat nr 12 Dalton Fumo, Kandydat nr 11 Simon Moiseenko.
Firma Pure Clinic ufundowała bon prezentowy na zabiegi kosmetyczne. Nagrodę dla Kandydatki nr 3 Liliia Sokoliuk wręczyła Pani Marta Jówko.
Pani Agnieszka Stawarz w imieniu firmy PIECH MAKE UP nagrodziła bonem na makijaż wykonany przez Panią Joannę Piech również Kandydatkę nr 3 – Liliia Sokoliuk.
Pan Damian Partyhard nagrodził 3 płytami swoich faworytów – Kandydatka nr 3 Liliia Sokoliuk, Kandydatka nr 5 Valeriia Nitchenko, Kandydatka nr 4 Marcia Zimuto.
Hotel Forum – Fitness SPA and Wellness ufundował dla naszych Miss i Misterów kilkanaście karnetów o łącznej wartości ponad 2500.00 zł umożliwiających wejście do strefy Fitness Spa & Wellness.
Time For Fit ufundowało dla Miss WSSP, Miss International WSSP, Mister WSSP oraz Mister International WSSP 2019 nagrody – 4 karnety.
Elite Fitness Academy ufundowało 2 vouchery o wartości kilkaset złotych każdy dla Miss Fit – Kandydatka nr 1 Alicja Oleszczak, oraz Mister Fit – Kandydat nr 9 Denis Yanishevski.
Ponadto każdy uczestnik otrzymał zestaw gadżetów #EFA
Każdy uczestnik otrzymał także prezenty od Samorządu Studentów WSSP, które wręczyli: Kamila Gilewicz – Przewodnicząca Samorządu Studentów, oraz Dmytro Sikorskyi – Wiceprzewodniczący Samorządu Studentów ds. sportowych i naukowych. Każdy upominek zawierał: pendrive, powerbank, pamiątkową statuetkę oraz słodką niespodziankę.
Samorząd Studencki podziękował także Partnerom za wsparcie i ufundowanie nagród, wręczając okolicznościowe podziękowania i drobne wyrazy wdzięczności.
Podsumowując V. Jubileuszową Edycję Miss i Mister WSSP 2019 nie można nie wspomnieć o osobach, które przyczyniły się do uświetnienia swoją obecnością tego wieczoru: Igor Garin, który wykonał dla nas niesamowity pokaz tańca nowoczesnego. Dalton Fumo i jego Partnerka, którzy zjawiskowo wykonali „Shallow” z repertuaru Lady Gaga & Bradley Cooper.
Partyhard – który zagrał dla nas wspaniały koncert.
Podziękowania należą się także: Mateusz Ziarek, Dima Sikorskiy, Roya Alipour, Tatiana Kalchik, Viktor Demyda oraz Ihor Hirenko za wsparcie i pomoc w organizacji tego wydarzenia.
Prowadzeniem imprezy i organizacją zajęła się Kamila Gilewicz.
Specjalne podziękowania dla Władz Uczelni za umożliwienie realizacji tego przedsięwzięcia.
Kamila Gilewicz, Przewodnicząca Samorządu Studentów WSSP.